Informatīvā sapulce HZF studentiem par Erasmus+  studiju un prakses mobilitāti norisināsies otrdien, 13. septembrī, plkst. 16:30-17:30 402. telpā.

Jums ir iespēja pavadīt semestri vai gadu, studējot kādā no HZF sadarbības augstskolām Austrijā, Beļģijā, Bulgārijā, Kirpā, Čehijā, Vācijā, Igaunijā, Spānijā, Somijā, Francijā, Grieķijā, Ungārijā, Īrijā, Itālijā, Lietuvā, Norvēgijā, Polijā, Slovākijā, Zviedrijā vai Turcijā un saņemot Erasmus+ stipendiju.

Visi fakultātes studenti ir laipni gaidīti! Runāsim par pieteikšanās procesu – kā izvēlēties augstskolu? Kādi dokumenti ir nepieciešami? Kā pieteikties Erasmus+ praksei?

Ja rodas  jautājumi par Erasmus+, lūgums vērsties pie HZF Ārējo sakaru koordinētājas Jekaterina Čerņevskas, rakstot uz e-pastu: jekaterina.cernevska@lu.lv