Metodiķe Sandra Tanne
tālr. 6703 4919, 333. telpa, e-pasts: sandra.tanne@lu.lv

Nodaļas struktūra un akadēmiskais personāls:

  • Franču valodas un Frankofonijas studiju centrs
Centra vadītāja - doc. Jeļena Gridina
prof. Jeļena Vladimirska, tālr. 6703 4933, 326. telpa, e-pasts: jelena.vladimirska@lu.lv
doc. Dina Šavlovska, 320. telpa
lekt. Olga Billere, 320. telpa, e-pasts: olga.billere@lu.lv
lekt. p.i. Ludmila Gorelkina, 320. telpa
lekt.p.i. Daina Turlā-Pastare, 320.telpa
pasn. Marija Boržemska, 320. telpa, e-pasts: marija.borzemska@lu.lv

  • Ibēristikas un Latīņamerikas studiju centrs
Centra vadītāja - asoc. prof. Alla Placinska, tālr. 6703 4930, 322.telpa, e-pasts: alla.placinska@lu.lv
lekt. Alberto Torres Fernandez, tālr. 6703 4930, 322. telpa
lekt. Miguel Angel Perez Sanchez, 321. telpa, e-pasts: miguel_angel.perez_sanchez@lu.lv
lekt. p.i. Noa Philippon Salinas, Room 321, e-mail: Noa.Salinas@lu.lv

  • Itāļu valodas un kultūras studiju centrs
Centra vadītājs - lekt. Giulio Lo Bello, 320. telpa
lekt.p.i.. Rosario Napolitano, 320. telpa, e-pasts: rosario.napolitano@lu.lv