Lietvede Agnese Šnipke
tālr. 6703 4933, 326. telpa, e-pasts: agnese.snipke@lu.lv

Nodaļas struktūra un akadēmiskais personāls:

  • Franču valodas un Frankofonijas studiju centrs
Centra vadītāja - doc. Jeļena Gridina - e-pasts: elgr23@yahoo.fr
asoc. prof. p.i. Olga Ozoliņa, tālr. 6703 4903, 323.a telpa, e-pasts: olga.ozolina@lu.lv
prof. Jeļena Vladimirska, tālr. 6703 4933, 326. telpa, e-pasts: jelena.vladimirska@lu.lv
doc. Dina Šavlovska, 320. telpa, e-pasts: dina.savlovska@gmail.com
lekt. Olga Billere, 320. telpa, e-pasts: olga.billere@lu.lv
lekt. Irina Kalinina, 320. telpa, e-pasts: irin@lu.lv
lekt. p.i. Marija Boržemska, 320. telpa, e-pasts: framru@gmail.com
lekt. p.i. Ludmila Gorelkina, 320. telpa, e-pasts: milagor1@gmail.com

  • Ibēristikas un Latīņamerikas studiju centrs
Centra vadītāja - asoc. prof. Alla Placinska, tālr. 6703 4930, 322.telpa, e-pasts: alla.placinska@lu.lv
lekt. Alberto Torres Fernandez, tālr. 6703 4930, 322. telpa, e-pasts: albertotorres.fernandez@gmail.com
lekt. Miguel Angel Perez Sanchez, 321. telpa, e-pasts: mperezs10@gmail.com, miguel_angel.perez_sanchez@lu.lv
lekt. Ilva Šinta, 321. telpa, e-pasts: ilva.sinta@gmail.com
lekt. p.i. Ruyman Perez Ramos, 321. telpa, e-pasts: ruyman.perez_ramos@lu.lv, perezr@lu.lv 

  • Itāļu valodas un kultūras studiju centrs
Centra vadītājs - lekt. Giulio Lo Bello, e-pasts: giulio.lobello@gmail.com
lekt. p.i. Rita Tura, e-pasts: tura.rita@gmail.com
lekt. p.i. Rosario Napolitano, e-pasts: rosario.napolitano@lu.lv