16. marts ir Aspazijas 157. dzimšanas diena. Par godu šim notikumam Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes (LU HZF) Latvistikas un baltistikas nodaļa aicina visus interesentus uz LU 80. starptautiskās zinātniskās konferences sekciju “Aspazijas un Raiņa lasījumi”, kas notiks 2022. gada 16. martā no plkst. 14.00 līdz 18.30 tiešsaistē platformā Zoom.

Konferencē LU HZF Latvistikas un baltistikas nodaļas docētāji, Baltu filoloģijas bakalaura studiju programmas studenti un Latvijas Nacionālās bibliotēkas darbinieki runās par LNB projekta “RunA” iespējām un skatīs dažādus citus Aspazijas un Raiņa  daiļrades izpētes jautājumus.

Ar konferences programmu var iepazīties šeit.

Konferences sekcija notiek projektā “Latvijas atmiņas institūciju dati digitālajā telpā: vienojot kultūras mantojumu” ietvaros (LZP Fundamentālo un lietišķo pētījumu programma, Nr. lzp-2019/1-0365).

Pasākumu varēs vērot arī Facebook tiešraidē: sk. https://www.facebook.com/latvistika.lu

Aicināti visi interesanti!