No 2. līdz 19. februārim norisināsies LU Humanitāro zinātņu fakultātes studentu pieteikšanās (1.kārta) Erasmus+ studiju mobilitātei 2024. gada rudens semestrī.

Lai pieteiktos konkursam, ir jāiesniedz pieteikuma forma šeit HZF pieteikuma forma Erasmus+ studiju mobilitātei - Google Forms

Informācija par pieteikšanās procesu ir pieejama šeit: Erasmus+ studiju mobilitāte (lu.lv). Aktuālais HZF sadarbības augstskolu saraksts ir pieejams šeit: HZF līgumi pa studiju programmām - Google dokumenti

Erasmus+ stipendijai var pieteikties LU HZF studenti (bakalaura, maģistra vai doktora līmeņa studijas), kam nav maksas vai akadēmisko parādu, kas neatrodas studiju pārtraukumā un kam ir nokārtoti studiju kursi vismaz 40KP apjomā.

! Pirms pieteikšanās ir jānoskaidro, kuru valodu zināšanas būtu nepieciešamas, lai studētu mērķa augstskolā.

Informatīvās sapulces ar studentiem par Erasmus+ apmaiņas studiju iespējām un procedūru plānotas MS Teams vietnē:

8. februārī plkst. 16:00 latviešu valodāClick here to join the meeting

9. februārī plkst. 16:00 angļu valodāClick here to join the meeting

Jautājumu gadījumā lūgums vērsties pie HZF Ārējo sakaru koordinētājas Margaritas Spiridas (margarita.spirida@lu.lv)