Īrijas vēstniecība Latvijā, atzīmējot Svētās Brigitas dienu (St. Brigid day), 2023. gada 4. februārī organizē īru rakstnieces Klēras Kīganas (Claire Keegan) grāmatu kluba pasākumu un aicina tam pieteikties Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes (LU HZF) studentus un docētājus, lai apspriestu rakstnieces stāstu krājumu “Walk the Blue Fields”.

Pasākums, kas notiek, sadarbojoties Īrijas vēstniecībai Latvijā, Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, SIA “Robert’s Books”,  Latvijas Universitātei un Latvijas Kultūras akadēmijai, jau ir kļuvis par labu tradīciju. Arī šajā reizē vēstniecība ir sagādājusi vairākus grāmatas eksemplārus, lai kluba apmeklētājiem būtu iespēja līdz pasākumam stāstu krājumu izlasīt.

Pieteikties pasākumam interesenti aicināti, rakstot ziņu HZF dekānei prof. Indrai Karapetjanai (indra.karapetjana@lu.lv)