Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Sveika, HZF saime 1.septembrī!

31.08.2017

Šķiet, tikko vēl ar 2017. gada absolventiem svinējām diplomu saņemšanu, bet jauns akadēmiskais gads atkal sācies. Fakultātes saimei piepulcējušies vairāk nekā 400 pirmkursnieku. Skaisti! Visas mūsu tā sauktās Bābeles torņa valodas turpina skanēt pelēkās Visvalža mājas auditorijās.

Lai pirmkursniekiem spēks un radoša interese studēt  (kas nav tas pats kā vienkārši „mācīties”), grūtības būs, taču lai pirmās nesamulsina, bet labi norūda! Tāds rūdījums ļaus nākamajos gados studēt ar baudu, gandarījumu un stabiliem rezultātiem. Neaizmirstiet arī studenta dzīves priekus, tie šos gadus noteikti darīs krāsainākus. Studenta dzīvē drošākie pavadoņi būs vecāko kursu studenti, –  iepazīstieties, sarunājieties un gūstiet vērtīgu pieredzi visā, kas notiek Latvijas lielākajā universitātē. Aktuālās informācijas devējs ir LU un HZF mājaslapa – to zina un izmanto visi! Arī lietvežu un dekanāta telpas un padomi visiem vienmēr atvērti nudien!

Mīļie mācībspēki, esiet spēcīgi šī vārda visplašākajā nozīmē – arvien uzmundrinām  cits citu un studentus! Mundrums daudzos darbus un uzdevumus noteikti balstīs un ļaus veiksmīgi tikt galā un uz priekšu.

Collegae, visi, kas uzsāk HZF jauno studiju gadu, – lai mums izdodas būt veiksmīgiem un lepniem par savu darbu un par zināšanām valsts pastāvēšanai un garīgai izaugsmei neapstrīdami būtiskajā humanitārajā jomā!

Laimīgu jauno gadu –

Ilze Rūmniece, dekāne