Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Romānistikas nodaļas pētnieki turpina dalību nozīmīgā starptautiskā projektā
Ludmila Ļozova, Humanitāro zinātņu fakultātes Romānistikas nodaļa
03.01.2019.

2018. gada nogalē Kambodžas galvaspilsētā Pnompeņā notika starptautiskā projekta “GEReSH-CAM” dalībnieku tikšanās, lai ar svinīgu ceremoniju un vienošanās parakstīšanu par pētniecības centra dibināšanu Kambodžā aizsāktu projekta trešo posmu.

Jau divus gadus LU Humanitāro zinātņu fakultātes Romānistikas nodaļas pētnieki kopā ar pētniekiem no Francijas, Lietuvas, Kambodžas u.c. augstskolām ir iesaistījušies  plašā starptautiskā projekta “GEReSH-CAM” realizācijā par zinātņu pētniecības pārvaldību un izveidi Kambodžā.

Trīs gadus ilgais projekts tiek īstenots ERASMUS+ Capacity Building in Higher Education (CBHE) Eiropas Komisijas programmā kopš 2016. gada oktobra. Projekta mērķis ir starpaugstskolu humanitāro un sociālo zinātņu pētnieciska centra, kā arī doktorantūras dibināšana un attīstīšana Kambodžā.  

Decembrī tika sākts trešais un pēdējais projekta posms – paša centra izveide. Trešā posma aizsākuma svinīgā ceremonija notika Kambodžas galvaspilsētā Pnompeņā 17. –21. decembrī, un tajā piedalījās Pnompeņa Karaliskās universitātes, Mākslas studiju Karaliskās universitātes un Valsts izglītības institūta rektori, Kambodžas kultūras ministrs, Kambodžas izglītības,  jaunatnes  un  sporta ministrs, kā arī citi projektā iesaistītie. Latviju ceremonijā  pārstāvēja LU Humanitāro zinātņu fakultātes Romānistikas nodaļas vadītāja prof. Jeļena Vladimirska.

Informācija par iepriekšējiem diviem projekta posmiem

Vairāk par projektu:
www.geresh-cam.eu

www.facebook.com/gereshcam