Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Studentu pašpārvalde aicina uz Ziemassvētku balli
HZF SP
10.12.2018.

Tradicionālo studentu Ziemassvētku balli, kam šajā reizē likts nosaukums ‘'Snowfall – Klaus, Santa Klaus’’, Humanitāro zinātņu fakultātes Studentu pašpārvalde šogad rīko kopā ar Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Studentu pašpārvaldi, lai, kā raksta balles organizētāji, radītu elegantāko, ar intrigām un spriedzi apvītāko balli, kāda jebkad piedzīvota.

Pienācis laiks, kad uzsnidzis pirmais sniegs un visapkārt jūtama īpaša noskaņa. Kaut kur, pilsētas nomalē, redzamas un dzirdamas neierastas aktivitātes. Redzamas dārgas automašīnas, ekstravaganti uzvalki un dzirdami skaļi šāvieni. Bet momentā, kad viss šķietami beidzies, brīnumainā kārtā ir tikai viens uzvarētājs – Klaus, Santa Klaus. Pēc uzdevuma izpildes viņš dodas mazliet atpūsties, un nav labākas vietas, kur to darīt, kā Ziemassvētku ballē.

Esam izvēlējušies visiem labi zināmā Džeimsa Bonda tematiku, kas sniedz ikvienam apmeklētajam izvēlēties savu skaistāko kleitu vai elegantāko smokingu un griezties dejās viļņojošas mūzikas pavadībā. Gaidāmas atbilstošas dekorācijas un mini aktivitātes, kurās aicināsim piedalīties, ja gadās tā, ka nepieciešama atpūta no aktivitātēm uz deju grīdas. Tāpat paredzēti arī konkursiņi, kuros veiksmīgākajiem un prasmīgākajiem būs iespēja iegūt praktiskas un interesantas balvas no mūsu sponsoriem – ‘’MyFitness’’, ‘’Ģertrūdes Ielas Teātris’’ u.c., tādēļ ņem līdzi draugus, ar kuriem varēsi grandiozi pavadīt šo burvīgo decembra nakti! Šeit varam arī pieminēt, ka nominēsim balles karali un karalieni. Citiem vārdiem sakot, neatstāj savu otro pusīti mājās!

Par skaisto mūzikas pavadījumu parūpēsies talantīgie puiši no tautā mīlētās un atzītās grupas “Laika Upe”. Grupa uzstāsies gan ar savu repertuāru, gan populārām Ziemassvētku melodijām. Par elektronisko mūziku atbildību šogad uzņēmies DJ M&M.

“Dreskoda” plašais spektrs sniedz iespējas iedvesmoties no zināmām un ne tik zināmām Džeimsa Bonda filmām. Vari iejusties kāda ļaundara ādā vai vienkārši nākt klasiskā balles ietērpā. Vēlamies gan norādīt, ka vakara plānā paredzēts arī tērpu konkurss, tādēļ, ja vēlies iegūt kādu nomināciju, esi kreatīvs.

Balle norisināsies 13. decembrī, plkst. 21:00 Humanitāro zinātņu fakultātes telpās –  Visvalža ielā 4a.

Balles ieejas kartes meklējamas organizatoru Studentu pašpārvalžu telpās – HZF 500. kab. vai PPMF 416. kab.