Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Latvijas Universitātes Korejas studiju centrs un Korejas slāvu un Eirāzijas studiju asociācija aicina uz starptautisku zinātnisku konferenci
LU Korejas studiju centrs
05.07.2018.

2018. gada 18. jūlijā Korejas slāvu un Eirāzijas studiju asociācija (KASEUS) kopā ar Latvijas Universitātes Korejas studiju centru Latvijas Universitātes Mazajā aulā Raiņa bulvārī 19 organizē starptautisku zinātnisku konferenci “Reģionālās identitātes Baltijas valstīs un Korejas 3+1 vidējās varas diplomātijas platforma”.

KASEUS jau ilgu laiku atbalsta slāvu un Eirāzijas studiju pētnieku internacionālu apmaiņu. Pēdējos gados šī asociācija ir veiksmīgi organizējusi internacionālas konferences Prāgā 2016. gadā un Seulā 2017. gadā, šādā veidā paplašinot savu akadēmisko apmaiņu.

Globalizācijas procesā valstu, ko var nosaukt par vidējo varu (middle power), loma arvien palielinās, un sadarbība šo valstu starpā veicina cilvēktiesību un pasaules miera aizsardzību. Šajā kontekstā konferences mērķis ir apmainīties domām par vidējo varu mainīgo lomu internacionālajā un globālajā politikā, kā arī meklēt iespējas nostiprināt sadarbību starp Baltijas valstīm un Koreju. Papildus konferencē tiks apspriesta turpmākā sadarbība starp pirmās paaudzes vidējās varas valstīm un valstīm, kas par tādām tikai kļūst – kā Baltijas valstis un Koreja.

Konferencē humanitāro un sociālo zinātņu pētnieki ir aicināti dalīties ar savām idejām dažādos Baltijas valstu vēstures, politikas, starptautisko attiecību, ekonomikas, kultūras/literatūras un valodniecības jautājumos, lai kopīgi domātu par Baltijas valstu un Korejas identitātes veidošanu globālā un reģionālā kontekstā.

Konferences programma