Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Ver durvis uz pasauli! Studē Humanitāro zinātņu fakultātē!
Jolanta Stauga
27.06.2018.

Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultāte (HZF) 2018./2019. akadēmiskajā gadā aicina pieteikties 10 bakalaura, 10 maģistra un 2 doktora studiju programmām.

Fakultāte piedāvā apgūt vairāk nekā 20 valodu un kultūru. Bez pazīstamajām baltu, angļu, franču, vācu, krievu filoloģijas studijām, elitārajām klasiskās filoloģijas un atropoloģijas studijām, fakultāte piedāvā studēt mūsdienās aktuālās Āzijas valodas, apgūt somugristiku vai savienot moderno valodas studijas ar biznesa studijām. Cilvēki ar labām valodu zināšanām darba tirgū vienmēr ir pieprasīti.

Vienotā pieteikšanās elektroniski bakalaura studiju programmās notiks no 25. jūnija līdz 10. jūlija plkst. 16, izmantojot e-pakalpojumu www.latvija.lv. Apstiprināt elektronisko pieteikumu vai pieteikties uz vietas augstskolās, kas piedalās vienotajā uzņemšanā, varēs no 3. līdz 10. jūlijam.

Maģistra studiju programmām pieteikties varēs no 2. jūlija līdz 13. jūlijam LU HZF, Visvalža ielā 4a, savukārt doktora studijām no 13. līdz 17. augustam Raiņa bulvārī 19.


Plašāka informācija pie interesējošās programmas studiju metodiķa un

Gribu studēt - Humanitāro zinātņu fakultāte