Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Romānistikas nodaļa
Pēdējās izmaiņas veiktas:
21.03.2018

Nodaļas vadītāja  prof. Jeļena Vladimirska
tālr. 6703 4933, 326. telpa, e-pasts: jelena.vladimirska@lu.lv

Pieņemšanas laiks:
Trešdiena 16.00 - 18.00
Ceturtdiena 12.00 - 14.00


Lietvede Agnese Šnipke
tālr. 6703 4933, 326. telpa, e-pasts: agnese.snipke@lu.lv


Nodaļas struktūra un akadēmiskais personāls:

  • Franču valodas un kultūras katedra
katedras vadītāja - asoc. prof. p.i. Olga Ozoliņa, tālr. 6703 4903, 323.a telpa, e-pasts: olga.ozolina@lu.lv
prof. Jeļena Vladimirska
, tālr. 6703 4933, 326. telpa, e-pasts: jelena.vladimirska@lu.lv
doc. Simona Sofija Valke - simonasofijavalke@inbox.lv
doc. Dina Šavlovska, 320. telpa, e-pasts: dina.savlovska@gmail.com
lekt. Olga Billere, 320. telpa, e-pasts: olga.billere@lu.lv
lekt. Irina Kalinina, 320. telpa, e-pasts: irin@lu.lv
lekt. p.i. Marija Boržemska, 320. telpa, e-pasts: marija.borzemska@lu.lv
lekt. p.i. Ludmila Gorelkina, 320. telpa, e-pasts: milagor1@gmail.com


  • Ibēristikas studiju katedra
katedras vadītāja - asoc. prof. Alla Placinska, tālr. 6703 4930, 322.telpa, e-pasts: alla.placinska@lu.lv
lekt. Alberto Torres Fernandez, tālr. 6703 4930, 322. telpa, e-pasts: albertotorres.fernandez@gmail.com
lekt. Miguel Angel Perez Sanchez, 321. telpa, e-pasts: mperezs10@gmail.com, miguel_angel.perez_sanchez@lu.lv
lekt. Ilva Šinta, 321. telpa, e-pasts: ilva.sinta@gmail.com
lekt. p.i. Ruyman Perez Ramos - ruyman.perez_ramos@lu.lv, perezr@lu.lv 

 
  • Itāļu valodas un kultūras centrs
doc. Jeļena Gridina - e-pasts: elgr23@yahoo.fr
lekt. Giulio Lo Bello, 402. telpa, e-pasts: giulio.lo@lu.lv, giulio.lobello@gmail.com
lekt. p.i. Iveta Mota, 402. telpa, e-pasts: iveta.mota@lu.lv
pasn. Nicola Corcelli, 402. telpa, e-pasts: corcelli.nicola@gmail.com
lekt.p.i. Francesco Zodda - e-pasts: francescozodda@hotmail.com, francesco.zodda@lu.lv