Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Romānistikas nodaļa
Pēdējās izmaiņas veiktas:
27.10.2017

Nodaļas vadītāja  prof. Jeļena Vladimirska
tālr. 6703 4933, 326. telpa, e-pasts: jelena.vladimirska@lu.lv

Pieņemšanas laiks:
Trešdiena 16.00 - 18.00
Ceturtdiena 12.00 - 14.00


Lietvede Agnese Šnipke
tālr. 6703 4933, 326. telpa, e-pasts: agnese.snipke@lu.lv


Nodaļas struktūra un akadēmiskais personāls:

  • Franču valodas un kultūras katedra
katedras vadītāja - asoc. prof. Olga Ozoliņa, tālr. 6703 4903, 323.a telpa, e-pasts: olga.ozolina@lu.lv
prof. Jeļena Vladimirska
, tālr. 6703 4933, 326. telpa, e-pasts: jelena.vladimirska@lu.lv,
doc. Dina Šavlovska, 320. telpa, e-pasts: dina.savlovska@gmail.com
lekt. Olga Billere, 320. telpa, e-pasts: olga.billere@lu.lv
lekt. Irina Kalinina, 320. telpa, e-pasts: irina.kalinina@lu.lv
lekt. p.i. Marija Boržemska, 320. telpa, e-pasts: marija.borzemska@lu.lv, framru@gmail.com
lekt. p.i. Ludmila Gorelkina, 320. telpa, e-pasts: milagor1@gmail.com


  • Ibēristikas studiju katedra
katedras vadītāja - asoc. prof. Alla Placinska, tālr. 6703 4930, 322.telpa, e-pasts: alla.placinska@lu.lv
lekt. Alberto Torres Fernandez, tālr. 6703 4930, 322. telpa, e-pasts: durvis38@hotmail.com
lekt. Miguel Angel Perez Sanchez, 321. telpa, e-pasts: mperezs10@gmail.com, miguel_angel.perez_sanchez@lu.lv
lekt. Ilva Šinta, 321. telpa, e-pasts: ilva.sinta@gmail.com, is12048@lu.lv  

 
  • Itāļu valodas un kultūras centrs
lekt. Giulio Lo Bello, 402. telpa, e-pasts: giulio.lo@lu.lv
lekt. p.i. Iveta Mota, 402. telpa, e-pasts: iveta.mota@lu.lv
pasn. Nicola Corcelli, 402. telpa, e-pasts: corcelli.nicola@gmail.com