Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Sastatāmās valodniecības un tulkošanas nodaļa
Pēdējās izmaiņas veiktas:
07.02.2017
Nodaļas vadītājs  asoc. prof. Arvils Šalme
tālr. 6703 4816, 421. telpa, e-pasts: arvils.salme@lu.lv

Pieņemšanas laiks: (iepriekš vienojoties par tikšanos)
Otrdiena 14.00 - 15.00
Ceturtdiena 17.00 - 18.00


Lietvede  Ērika Krautmane
tālr. 6703 4821, 316. telpa, e-pasts: erika.krautmane@lu.lv


Nodaļas struktūra un akadēmiskais personāls:

  • Skandināvistikas katedra
katedras vadītājs - asoc. prof. Ivars Orehovs, tālr. 6703 4821, 316. telpa, e-pasts: ivars.orehovs@lu.lv
lekt. Agnija Platace, tālr. 6703 4834, 319. telpa, e-pasts: agnijaplatace@hotmail.com
lekt. p.i. Kerstin Jannerberg, tālr. 6703 4834, 319. telpa, e-pasts: kerstin.jannerberg@lu.lv

  • Tulkošanas katedra

katedras vadītājs - prof . Andrejs Veisbergs, tālr. 6703 4820, 424. telpa, e-pasts: andrejs.veisbergs@lu.lv
katedras vadītāja p.i. prof. Gunta Ločmele, tālr. 6703 4820, 424. telpa, e-pasts: gunta.locmele@lu.lv
prof. Maija Brēde, tālr. 6703 4816, 421. telpa, e-pasts: maija.brede@lu.lv
asoc. prof. Arvils Šalme, tālr. 6703 4816, 421. telpa, e-pasts: arvils.salme@lu.lv
doc. Ieva Sproģe, tālr. 6703 4816, 421. telpa, e-pasts: ispro@lanet.lv
lekt. Helēna Gizeleza, tālr. 6703 4816, 421. telpa, e-pasts: helena.gizeleza@lu.lv
lekt. Svetlana Koroļova, tālr. 6703 4816, 421. telpa, e-pasts: svetlana.korolova@lu.lv

  • Somugristikas centrs
lekt. p.i. Anette Ross, tālr. 67034821, 316. telpa, e-pasts: anette.ross@lu.lv
vieslekt. Eija Liisa Ojala, tālr. 6703 4834, 319. telpa, e-pasts: eija-liisa.ojala@lu.lv
pasn. Ērika Krautmane, tālr. 6703 4821, 316. telpa, e-pasts: erika.krautmane@lu.lv
pasn. Marija Semjonova, tālr. 6703 4821, 316. telpa, e-pasts: marija.semjonova@lu.lv
pasn. Liene Sniega, tālr. 6703 4821, 316. telpa, e-pasts: sniegl@inbox.lv