Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Romānistikas nodaļa
Pēdējās izmaiņas veiktas:
15.08.2017

Nodaļas vadītāja  prof. Jeļena Vladimirska
tālr. 6703 4837, 326. telpa, e-pasts: jelena.vladimirska@lu.lv

Pieņemšanas laiks:
Trešdiena 16.00 - 18.00
Ceturtdiena 12.00 - 14.00


Lietvede Agnese Šnipke
tālr. 6703 4837, 326. telpa, e-pasts: agnese.snipke@lu.lv


Nodaļas struktūra un akadēmiskais personāls:

  • Franču valodas un kultūras katedra
katedras vadītāja - asoc. prof. Olga Ozoliņa, tālr. 6703 4802, 323.a telpa, e-pasts: olga.ozolina@lu.lv
prof. Jeļena Vladimirska
, tālr. 6703 4837, 326. telpa, e-pasts: jelena.vladimirska@lu.lv,
doc. Dina Šavlovska, tālr. 6703 4833, 320. telpa, e-pasts: dina.savlovska@gmail.com
lekt. Olga Billere, tālr. 6703 4833, 320. telpa, e-pasts: olga.billere@lu.lv
lekt. Irina Kalinina, tālr. 6703 4833, 320. telpa, e-pasts: irina.kalinina@lu.lv
lekt. p.i. Marija Boržemska, tālr. 6703 4833, 320. telpa, e-pasts: marija.borzemska@lu.lv, framru@gmail.com
lekt. p.i. Ludmila Gorelkina, tālr. 6703 4833, 320. telpa, e-pasts: milagor1@gmail.com


  • Ibēristikas studiju katedra
katedras vadītāja - asoc. prof. Alla Placinska, tālr. 6703 4830, 322.telpa, e-pasts: alla.placinska@lu.lv
doc.p.i. Juan Vela Bermejo, tālr. 6703 4828, 321. telpa, e-pasts: juan.vela_bermejo@lu.lv
lekt. Alberto Torres Fernandez, tālr. 6703 4830, 322. telpa, e-pasts: durvis38@hotmail.com
lekt. Miguel Angel Perez Sanchez, tālr. 6703 4828, 321. telpa, e-pasts : mperezs10@gmail.com, miguel_angel.perez_sanchez@lu.lv
lekt. p.i. Ilva Šinta, tālr. 6703 4828, 321. telpa, e-pasts: ilva.sinta@gmail.com, is12048@lu.lv
pasn. Klāra Priedīte, tālr. 6703 4828, 321. telpa, e-pasts: klarapriedite@inbox.lv
pasn. Natālija Susļenkova, tālr. 6703 4828, 321. telpa, e-pasts: natalija.suslenkova@lu.lv   

 
  • Itāļu valodas un kultūras centrs
lekt. Giulio Lo Bello, tālr. 6703 4828, 402. telpa, e-pasts: giulio.lo@lu.lv
lekt. p.i. Iveta Mota, tālr. 6703 4828, 402. telpa, e-pasts: iveta.mota@lu.lv
pasn. Nicola Corcelli, tālr. 4828, 402. telpa, e-pasts: corcelli.nicola@gmail.com