Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Latvistikas un baltistikas nodaļa
Pēdējās izmaiņas veiktas:
13.10.2016

Nodaļas vadītājs  prof. Ojārs Lāms
tālr. 6703 4848, 215. telpa, e-pasts: ojars.lams@lu.lv

Pieņemšanas laiks:
Pirmdiena 11.00 - 12.00 (iepriekš piesakoties pie nodaļas studiju metodiķes)


Studiju metodiķe Kristīne Danovska
tālr. 6703 3850, 212. telpa, e-pasts: kristine.danovska@lu.lv


Nodaļas struktūra un akadēmiskais personāls:

  • Baltu valodniecības katedra, 221. telpa, tālr. 6703 3850
katedras vadītāja – prof. Lidija Leikuma,  e-pasts: lleikuma@inbox.lv
prof. Pēteris Vanags, 224. telpa, e-pasts: pva@lu.lv
asoc. prof. Laimute Balode, 303. telpa, e-pasts: laimute.balode@lu.lv
doc. Edmunds Trumpa, 303. telpa, e-pasts: etrumpa@latnet.lv

  • Folkloristikas un etnoloģijas katedra, 304. telpa, tālr. 6703 3848
katedras vadītājs – prof. Valdis Muktupāvels, e-pasts: valdis.muktupavels@lu.lv
prof. Janīna Kursīte-Pakule, 213. telpa, e-pasts: kursite@lu.lv
doc. Jolanta Stauga, e-pasts: jolanta.stauga@lu.lv
lekt. p.i. Inese Runce, e-pasts: runceine@inbox.lv

  • Latviešu literatūras vēstures un teorijas katedra, 226. telpa, tālr. 6703 3850
katedras vadītāja – prof. Māra Grudule, 225. telpa, e-pasts: mara.grudule@lu.lv
prof. emeritus Viesturs Vecgrāvis, e-pasts: viesturvecgr@inbox.lv
prof. Ausma Cimdiņa, tālr. 6703 3850, 216. telpa, e-pasts: ausma.cimdina@lu.lv
prof. Ieva Kalniņa, e-pasts: ieva.kalnina@lu.lv
prof. Ojārs Lāms, tālr. 6703 4848, 215. telpa, e-pasts: ojars.lams@lu.lv
lekt. Sigita Kušnere, e-pasts: sigitakus@inbox.lv
lekt. Mārtņš Laizāns, e-pasts: s40083@gmail.com
pasn. Ronalds Briedis, e-pasts: ronalds.briedis@inbox.lv
pasn. Rita Meinerte, e-pasts: rite.meinerte@memorialiemuzeji.lv
pasn. Jānis Šiliņš, e-pasts: janis2404@inbox.lv
pasn. Inga Žolude, e-pasts: inga.zholude@inbox.lv

  • Latviešu un vispārīgās valodniecības katedra, 222. telpa,  tālr. 6703 3850
katedras vadītāja – prof. Andra Kalnača, 223. telpa, e-pasts: andra.kalnaca@lu.lv
prof. Ina Druviete, e-pasts: ina.druviete@lu.lv
asoc. prof. Ilze Lokmane, e-pasts: ilze.lokmane@lu.lv
doc. Inta Urbanoviča, e-pasts: inta.urbanovica@lu.lv
lekt. Līga Ciematniece, e-pasts: liga.ciematniece@lu.lv

  • Teātra un kino vēstures un teorijas katedra, 207. telpa, tālr. 6703 3851
katedras vadītāja – prof. Silvija Radzobe, e-pasts: silvija.radzobe@gmail.com
lekt. Ieva Rodiņa, e-pasts: ieva.rodina@inbox.lv
pētniece Līga Ulberte, e-pasts: liga.ulberte@lu.lv


  • Pētījumu centrs Feministica Lettica, 216. telpa,
vadītāja prof. Ausma Cimdiņa, e-pasts: ausma.cimdina@lu.lv
pētniece Anna Auziņa, e-pasts:annaauzin@gmail.com
pētniece Zita Kārkla, e-pasts: zita.karkla@msn.com

  • Audiovizuālā darbnīca, 212. telpa,
vadītāja prof. Janīna Kursīte-Pakule, e-pasts: kursite@lu.lv